PP logoKurz PP = šance na radost, smysluplnost a lepší pocit ze života!

Pokud máte pocit, že:

 • prožíváte zbytečně hodně negativních emocí a málo těch pozitivních, zaměřujete se hlavně na problémy a na to, co nefunguje
 • trápíte se, chřadnete a vadnete, přestože byste nemusel/a
 • věnujete se nedůležitým věcem a zanedbáváte své skutečné priority
 • trpíte vyhořením, úzkostí nebo lehčími depresivními stavy
 • prospělo by vám trochu sebedůvěry, životní energie a radosti

Tak právě vám přinese kurz pozitivní psychologie spoustu inspirace a tipů, jak ze sebe setřát pasivitu, obavy a negativitu a jak rozkvést.

Dozvíte se spoustu zajímavých věcí o své osobnosti. Prozkoumáme emoce, postoje, smysluplnost, vztahy, odolnost v problémech, silné stránky a mnoho dalšího. Díky interaktivním cvičením začnete hned pracovat na změnách k lepšímu.

Pro koho se kurz hodí a pro koho ne

Kurz je vhodný pro všechny (18+ let), kteří se rádi vzdělávají a chtějí na sobě pracovat (nečekají, že to za ně udělá někdo jiný).

Obejdete se bez jakýchkoli znalostí psychologie – vše potřebné se dozvíte přímo v kurzu.

Kurz se nehodí pro lidi se závažnějším psychickým onemocněním.

Kdy, jak a za kolik?

Kurz probíhá v ONLINE FORMĚ – to znamená přes internet, z pohodlí domova.

Jeho součástí jsou videopřednášky, pracovní listy, podklady k interaktivním cvičením a možnost sdílet své poznatky a dotazovat se v diskusích.

Celý kurz – videa a další materiály – máte k dispozici najednou. Můžete tak postupovat zcela vlastním tempem a zaměřit se jen na témata, která vás zajímají.

Cena za celý skoro 12ti hodinový kurz je 2890 Kč. V ceně jsou i všechny materiály a podklady.

Co vám kurz dá?

 • Výrazně si prohloubíte sebepoznání
 • Dozvíte se mnoho zajímavostí z oblasti pozitivní psychologie
 • Začnete okamžitě pracovat na změnách k lepšímu
 • Dostanete interaktivní materiály pro práci na sobě
 • Budete mít šanci na lepší pocit ze života i ze sebe, což se příznivě odrazí ve vztazích, práci, rodině i zdraví


Zaujala vás pozitivní psychologie? Mě moc. Raději hledám to, co jde, než abych zdůrazňovala, co nejde. A přesně takový postoj se táhne celou pozitivní psychologií.

Pátráme po zdrojích přímo v člověku a jeho okolí.

Aby člověku bylo dobře, k tomu není vždy potřeba vymýšlet sofistikované postupy se složitými názvy. Stačí třeba vědět, kde má kdo přirozeně své silné stránky (a ne být naštvaný na své slabiny), stačí být vděčný (a ne honit se za nesplnitelnými či zbytečnými nároky), stačí se soustředit na smysluplnou práci, abychom si večer uvědomili, jak byl náš den krásný a hezky využitý. A těšili se na další.

Dopřejte si tyto možnosti:

 

PP logoPřihlásit se na Kurz pozitivní psychologie

mp foto

Neváhejte – v polovině ledna jdeme na to. Pozitivně! Těším se moc,

Michaela Peterková

_____________________

PhDr. Michaela Peterková
Psycholožka a autorka kurzu

Další informace

Reference

Tady je pár z mnoha ohlasů na mou dosavadní práci:

„Všechny informace i postupy od Vás /písemné, video/ jsou velmi dobře pochopitelné, uplatnitelné a hlavně, fungují. Ačkoli jsem se s Vámi osobně nesetkal, mám z Vás velmi dobré pocity. Jsem rád, že jsem se dostal do kontaktu s Vámi.
Děkuji za vše a přeji Vám pohodu v duši
Gustav“

„Dobrý večer paní doktorko, Vaše knížka Lepší pocit ze života se mi opět velmi líbila. Skvělou formou navádíte člověka správným směrem myšlení a názorné použití jednotlivých čtvrtí města je přímo báječné. Začala jsem se cvičením Tři dobré věci a chystám se na Mé nejlepší já. Dnes jsem sledovala Váš webinář a již se těším na příští prémiový. Je daleko lepší slyšet mluvené slovo, na které svým způsobem reaguji a tak nějak si s Vámi povídám. Jsem ráda, že jsem získala odkaz na Vaše webové stránky a Vaše moudrá slova mi hodně pomohla a jistě ještě pomohou. Přeji Vám mnoho úspěchů Daniela“

„Dobrý večer,
dodělal jsem Váš program na zvýšení sebevědomí. Díky za to kvantum práce a ještě finální shrnutí, to bylo super. Udělal jsem si z něj výpisky.
Úžasná je rada ohledně přesměrování pozornosti od svého „já“, praktikuji často a funguje to. Celkově děkuji za konkrétní a a jednoduché kroky a rady. Udělala jste můj život kvalitnějším. Cesta teď bude na mě, ale ukázala jste mi směr. Odvedla jste dobrou práci! Michal R.“

Živý kurz splnil moje očekávání. Velmi oceňuji osobnost a přístup PhDr. Peterkové, její schopnost přiblížit psychologické poznatky na příkladech v praxi. Líbily se mi diskuse účastníků kurzu i postoj paní doktorky k nim, každý názor měl svoji váhu, a proto je život tak pestrý. S kurzem jsem byla velmi spokojena.“

„Vážená paní doktorko,
fantastické, jednoduché, trefné, fungující, vzrušující…tak bych definovala Vaše knihy, praktiky, rady, návody…děkuji za ně, za Vás.
Myslím, že jsem lepšího fungujícího a zabírajícího psychologa nepotkala ..a že jsem jich viděla..:-)
S úctou k Vám a na další e-maily se těší Stanislava Š.“

„Chtěla bych Vám poděkovat za knihy Lepší pocit ze života a Tajemství psychické pohody. Sdílím s Vámi zájem o pozitivní psychologii a mohu říci, že se Vám opravdu skvěle daří vysvětlit a podat zásady pozitivní psychologie tak, aby byli lidmi lehce aplikovatelné.
Sama jsem psycholožka a Vaše publikace mohu s klidným svědomím doporučit klientům, svým kolegům a sama z nich mohu čerpat pro svůj osobní život. Velmi také oceňuji, že prezentujete informace a doporučení založené na výsledcích relevantních psychologických výzkumů, což je velký rozdíl od mnoha populárně psychologických knih.
Nejvíce se mi líbí, že Vaše knihy píšete tak, aby čtenář okamžitě dané informace propojoval se svým životem a že do nich vkládáte pracovní listy, do kterých lze psát. Tento přístup znám pouze z amerických knih a jsem velmi ráda, že ho zavádíte i do Vašich knih, které jsou široce přístupné českým čtenářům se zájmem o zkvalitnění vlastního života.
Velmi Vám fandím a těším se na další Vaše publikace! S pozdravem, Mgr. Kristýna Marsová“

Obsah kurzu

V online kurzu probereme tato témata:

 • Něco málo o pozitivní psychologii – kde se vzala a proč
 • Chřadnutí, přežívání nebo prosperita?
 • Spokojenost – co ji zvyšuje a co spíš ne a proč není dobré o ni usilovat
 • Silné stránky – je únavné pořád jen odstraňovat vlastní nedostatky; proto odhalíte své silné stránky a naučíte se je pořádně využívat
 • Úspěch a z čeho se skládá
 • Optimismus a pesimismus (ani pro pesimisty není nic ztraceno)
 • Zaujetí a flow
 • Pozitivní a negativní emoce a jak na ně
 • Fixní a růstový mindset
 • Smysluplnost a otázka Proč?
 • Zdraví a vitalita
 • Vztahy a jak je můžete díky pozitivní psychologii vylepšit

Jednoduše klikněte, přihlaste se a pak už se jen těšte na kurz:

Přihlásit se na Kurz pozitivní psychologie